Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 

11 | 11 | 2019

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014

Jak tradycja naszego przedszkola nakazuje czas "Pożegnania z przedszkolem"  zawiera w sobie dwie bardzo ważne uroczystości. 

Pierwsza z nich odbyła się 25 czerwca 2014 r., gdzie rodzice przyszłych absolwentów naszej placówki przygotowali dla młodszych kolegów i koleżanek "słodki poczęstunek". W tym roku był to przepyszny tor upieczony przez babcię Oliwii Zeman oraz mamę Marcela Kłos. Na pięknie zastawionych stołach pojawiły się także owoce egzotyczne i odżywcze soczki. Wszystkim rodzicom dzieci 5-6 letnich bardzo dziękujemy za przygotowanie tak wspaniałej uroczystości. Było miło i radośnie. 

Natomiast dnia 27 czerwca 2014r. odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2013/2014. Dzieci kończące edukację przedszkolną zaprezentowały program artystyczny pod hasłem:" Żegnaj przedszkole". Śpiew wesołych piosenek i recytowane wiersze były prezentacją umiejętności dzieci  zdobytych w trakcie całego roku. Wiersze i piosenki opowiadały o pożegnaniu, tęsknocie, ale także nowych zadaniach i wyzwaniach, które staną przed przyszłymi uczniami już we wrześniu. Po części artystycznej nastąpiła ta chwila, na którą dzieci czekały z utęsknieniem przez cały rok. Rozdanie dyplomów oraz upominków przedszkolakom odchodzącym do szkoły. Następnie  Pani Dyrektor Bożena Lorent podsumowała kończący się rok w Przedszkolu, podziękowała za współpracę wszystkim zaangażowanym w życie przedszkola rodzicom i złożyła w imieniu swoim jak i pracowników serdeczne życzenia wakacyjne. Do grona absolwentów Publicznego Przedszkola w Krzyżowicach dołączyli: Małgorzata Derkacz, Kłos Marcel, Mańkowski Jakub, Miga Urszula, Pawlaczek Emilia, Wachowska Alicja, Ważydrąg Jakub, Wójcik Damian. Gratulujemy!!!

tekst i foto: Wiesława Stańczyk


E-szkoła
Projekty
ABSOLWENCI
BIP PZSP W OLSZANCE
Nasze sukcesy
Odwiedziny

Odwiedza nas 70 gości oraz 0 użytkowników.

Ostatnio dodane
Statystyka odwiedzin
1408817
dziś
wczoraj
w tym tyg.
w zesz. tyg.
do tej pory
215
215
430
1405787
1408817